Torby reklamowe

Nie mylić ich z siatkami na zakupy. Tak jak właśnie teraz słyszycie. Otóż torby reklamowe to fenomen naszego czasu. Najlepiej, aby były one z odzysku, mówimy tutaj oczywiście o papierze. A to wszystko dzięki naszym ekologom, którzy mówią, że plastik jest wyjątkowo szkodliwy dla naszego wspólnego jakby nie patrzeć środowiska. Dlatego też papierowa torba z reklamą nie rzucającą się w oczy jest ostatnio nową modą wśród marketingowców.

Jest moda są skutki

Gdyby to co w modzie nie przynosiło większych zysków to żaden z pracowników tworzących kampanię reklamową by tego nie zrobił. Tak się jednak zdaje, że torby reklamowe są tanie i dobre. Pozwalają one uzupełnić szeroko pojętą reklamę naszej firmy. Takie torby możemy rozdawać klientom podczas podpisywania umowy, czy też na rozmowach wstępnych. Zasada jest taka, że lepiej dać cokolwiek niż nie dać niczego.

Cena nakładu?

Pojedyncza sztuka może kosztować w granicach połowy złotego. Jeśli chcemy, aby nasza torba wyglądała elegancko, była zbudowana najsolidniej jak się da to taki koszt może wzrosnąć czterokrotnie. W tym momencie taka torba jest niesamowitym narzędziem dla reklamo twórców. Mówię w stu procentach o tym przekonany. Jak czułbyś się gdybyś przyszedł zamówić usługę w kancelarii prawnej, a następnie po podpisaniu umowy dostaniesz kopię umowy w torbie wraz ze szklanką długopisem i pendrive? Mówię Ci, że byłbyś wniebowzięty. Tak samo też będą czuli się twoi klienci jeśli zadbasz o te aspekty nieco wcześniej.

Sposób na remarketing

Jeśli taki klient torbę zachowa to może się okazać, że będzie to idealna sposobność na powtórne przyciągnięcie go do naszej oferty. Przecież klient, którego przyciągnęliśmy drugi raz jest o wiele tańszy niż za pierwszym razem. W tym przypadku zyski są coraz to większe, zaś zaufanie i opinie coraz lepsze. Wszystko jest możliwe wystarczy chcieć !

5 thoughts on “Torby reklamowe

Dodaj komentarz